Gr2 Titánové zvárané koleno 90 ° Trubkové rúry

Chat teraz
Podrobnosti o produkte

Kolená z titánu
NPS: 1/2 "-48" SCH 5S až SCH 80
ASTM B363

Koleno je potrubná armatúra, ktorá slúži na zmenu smeru potrubia v potrubnom systéme.

titanium elbow11.jpg


Popis produktu


Dostupné veľkosti Na základe vašej požiadavky
Dostupné špecifikácie Astm / Asm B / Sb363
Dostupné známky Triedy 1,2,7,12,16 Ni201

 

Aplikácie : Tig Welding Wire, anodizácia Rack Tie drôt, zubné spotrebiče, bezpečnostné drôty, lekárske.


  • Podľa uhla sa zvyčajne dá rozdeliť na kolená 45 stupňov, 90 °, 180 ° . Navyše podľa potreby projektu môžu byť ponúkané lokty s abnormálnym uhlom, ako napríklad 60 ° lakť .

 

  • Materiály lakťa zahŕňajú liatinu, nehrdzavejúcu oceľ, legovanú oceľ, kovanie liatiny, uhlíkovú oceľ, neželezné kovy a plasty.

 

  • Metódy pripojenia zahŕňajú priame zváranie (najbežnejší spôsob) prírubové spojenie, prípojok za horúca tavenina, tavné spojenie, pripojenie a zásuvkové spojenie .  

 

  • V súlade s výrobným procesom sa dá rozdeliť na zváranie lakťa, punču, lakťa, tlačné lakeť, odlievanie lakeť. Iné mená: 90-stupňový lak a pravý uhol. Napríklad koleno na montáž potrubia, lak z uhlíkovej ocele, lak s krátkym polomerom a koleno 45 stupňov.

 

  • Podľa polomeru zakrivenia sa dá rozdeliť do dlhých polomerov oblúka a krátkeho polomeru . Ohýbanie s dlhým polomerom sa vzťahuje na ohyb, ktorého polomer zakrivenia je rovný 1,5 násobku vonkajšieho priemeru trubice (R = 1,5D). Ohyb s krátkym polomerom sa vzťahuje na ohyb, ktorého polomer zakrivenia sa rovná priemeru rúrky (R = 1,0D). (D je priemer lakťa, R je polomer zakrivenia)


  • Podľa úrovní tlaku existuje asi 17 druhov, s rovnakým štandardom potrubia v

  • Spojené štáty: Sch5s, Sch10s, Sch10, Sch20, Sch30, Sch40s, STD, Sch40, Sch60, Sch80s, XS; Sch80, SCH100, Sch120, Sch140, Sch160, XXS; a väčšinou bežne používané sú STD a XS.


titanium elbow8.jpg


YUNZHONG je jedným z popredných Čína gr2 zvárané titánové koleno 90 ° rúrky montáže výrobcov a dodávateľov, a my sme tiež profesionálne spoločnosti a továrne, vitajte na veľkoobchod gr2 titán zvárané koleno 90 ° potrubia potrubia montážne výrobky od nás.
Vyšetrovanie