Yunch Titanium je popredným dodávateľom a výrobcom kvalitných world-class titánové mlynských výrobkov po dobu 13 rokov. Udržiavame dokončenú skladovú a výrobnú schopnosť titánových mlynských výrobkov v ASTM / ASME / DIN / JIS a ďalšie normy, vrátane plechov / dosiek, rúr / rúrok, tvaroviek, tyčí / tyčí, drôtov, spojovacích materiálov a kovaní dielov, anód atď. Špecializujeme sa tiež na obrábanie a vývoz neželezných kovov na riešenie korózie, ako je volfrám, molybdén, tantal, niób, zliatiny niklu a zirkónia atď.


Yunch Titanium bol uznaný ako jedna z mála spoločností s výrobnou kapacitou a šírkou technológie, aby zabezpečil rastúce požiadavky na titán a jeho zliatiny. Využívajúc najmodernejšiu technológiu v oblasti výroby a testovania titánu a vlastniacich sedem nezávislých práv duševného vlastníctva, máme aj zariadenia na výskum a vývoj a systém na preskúmanie dodávateľov, aby sme zaručili kvalitu produktov.

Team

So sídlom v Titanium Valley, Baoji City v provincii Shaanxi v Číne, máme dlhodobý záväzok pomáhať našim klientom z viac ako 50 krajín prostredníctvom Ameriky, Európy, Blízkeho východu a Afriky.

Ázia a Tichomorie.


Naše výrobky sú široko používané v rafinérii, chemickom a priemysle, celulózy a papiera, farmaceutický, 3D tlač, čistenie vody, ochrana životného prostredia, kozmonautika, zdravotníctvo, šport a elektronika atď


Yunch Titanium je odhodlaná poskytovať klientom vysoko kvalitné produkty a služby s myšlienkou riadenia „vyššej kvality, väčšej efektívnosti, lepšieho servisu po predaji“, aby sa naplno naplnil duch podnikania: povedať srdcom, dokázať prostredníctvom akcií.